חוקר פרטי | חוקר בגידות - אבי דור חקר האמת

לייעוץ חינם התקשר עכשיו 24/7
050-2345910

  1. דף הבית
  2. /
  3. מעקב בגידות - תפקידו של החוקר

מעקב בגידות - תפקידו של החוקר

לא נעים לחיות עם חשדות שבן או בת הזוג שלכם בוגדים בכם. החל משחר ההיסטוריה אנו רואים בגידות בסתר או בגידות בגלוי וזוהי חוויה אשר מלווה בטראומה עבור הצד הנבגד ועשויה לפגוע באופן ניכר בדימוי העצמי שלו.

מצב של בגידה של אחד מבני הזוג ברוב המקרים מהווה סיבה לגירושין בין בני הזוג. במידה והנכם חושדים כי בן הזוג או בת הזוג שלכם בוגדים בכם, אל תשאירו את הדברים באוויר ופנו עוד היום לייעוץ ראשוני אצל חוקר פרטי מנוסה ומומחה בתחום.

מהו תפקידו של החוקר בחשד של בגידה?

לאחר שתסכמו עם החוקר הפרטי, כי הוא לוקח את התיק של בגידה ממכם, הוא יבחן את המצב וינסה לעשות הכל על מנת להבין את תיק הבגידה אשר מונח לפניו. החוקר הפרטי אמור להכיר את האנשים אשר הוא צריך לעקוב אחריהם ואת סביבתם ולתכנן למעשה את אופן ביצוע המעקב.

ישנה חשיבות מכרעת לכך שהחוקר הפרטי יכיר את האופי של הבוגד או של הבוגדת וכן מה היו המניעים שלהם לבגידה – האם יש כאן עסק למטרות רומן מזדמן או שמדובר במשולש רומנטי? הדבר חשוב עבור הסקת המסקנות הנדרשת והבנת האופי של הבוגדים.

בעת הביצוע של המעקבים החוקר הפרטי יבצע מגוון נרחב של סוגי מעקבים, כמו למשל – מעקב טכני שמבוצע על ידי ציוד מתקדם וחדיש, מעקב רגלי ומעקב על ידי רכב. על החוקר הפרטי להיטמע ככל שניתן בסביבה, על מנת שהבוגדים לא יחשדו בו.

מה הם הכלים העומדים לרשות החוקר הפרטי בעת ביצוע מעקב אחר בגידה?

ישנם כמה סוגי כלים אשר ניתנים בידי החוקר הפרטי בעת מעקב אחרי בגידה, הם בין השאר – האינטרנט, מצלמות במיטב הטכנולוגיה החדישה, ציוד מודיעיני, צילומי וידאו, מחשב משוכלל וחדיש, מצלמות ייחודיות עבור צילום בשעות החשיכה, ציוד של הקלטה וכיוצא בזה.


צור קשר  24/7
לייעוץ חינם התקשרו עכשיו
 050-2345910 

טואול - בניית אתרים באינטרנט