חוקר פרטי | חוקר בגידות - אבי דור חקר האמת

לייעוץ חינם התקשר עכשיו 24/7
050-2345910

  1. דף הבית
  2. /
  3. חקירות פרטיות
  4. /
  5. מתי צריך חוקר פרטי

מתי צריך חוקר פרטי

רבים המקרים בהם אנו זקוקים לחוקר פרטי, בהתאם לכך הפניות אל משרדי חקירות פרטיות מגוונות. בכל פנייה אל חוקר פרטי חשוב לוודא שהוא פועל במסגרת משרד חקירות מורשה ומחזיק ברישיון מתאים. פנייה אל משרדי חקירות נדרשת במקרים בהם נחוצה לכם הוכחה מובהקת לטענה או חשד כלשהו. אם אתם חושדים שמרמים אתכם, מסתירים מכם מידע או לא מגלים לכם את כל האמת, הראיות שישיג עבורכם החוקר יאפשרו לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ולחזור לשגרה.


פנייה אל חוקר פרטי בגידות

אחת הפניות הנפוצות ביותר אל משרד חקירות היא פנייה של בן/בת זוג החושדים בבגידה. באותם מקרים בהם אכן מתרחשת בגידה, יספק החוקר הוכחות מוצקות אותן ניתן יהיה להציג בבית המשפט במקרה של גירושין.

ישנם לא מעט מקרים בהם לקראת החתימה על הסכם גירושין אחד הצדדים מנסה להסתיר נכסים או להתחמק מתשלום דמי מזונות. אם אחד הצדדים מציג תמונה כלכלית לא נכונה על מנת למנוע מכם או מהילדים כספים שמגיעים לכם, משרד חקירות פרטיות יוכל לחשוף גם תשלומים שאינם מדווחים. 


איתור רכוש ונכסים

ישנם לא מעט מקרים בהם אנשים מחביאים נכסים כאשר הם חוששים שהנכס עלול להילקח מהם. אם יש לכם זכות על רכוש מסוים ובאורח פלא הוא נעלם לפתע (תכשיטים מתוקף ירושה, כספים משותפות עסקית), חוקר פרטי יסייע לכם לאתר את הרכוש ולקדם את מימוש הזכויות שלכם.


איתור מצלמות נסתרות ומעקבים

אם אתם חוששים מפני ריגול תעשייתי או מעקב שהושם עליכם על ידי גורם כלשהו. הדרך הטובה ביותר לקבל תשובה תהיה פנייה אל חוקר פרטי שמכיר היטב את שיטות הפעולה בענף. אם הותקנו אצלכם מצלמות נסתרות או תוכנות האזנה וריגול, החוקר הפרטי ידע לגלות זאת במהרה.  


משרד החקירות חקר האמת מטפל גם במקרים בהם תרצו לפעול לאיתור אדם שנעלם, לבדוק מהימנות של עובד פוטנציאלי או שותף עסקי פוטנציאלי, לאסוף מידע במקרה של סכסוך ירושות ועוד. אם יש לכם שאלות על הדרך בה מתבצעות החקירות, נהלי המשרד, ההכשרה של החוקרים ופוטנציאל הצלחה של חקירה מסוימת צרו קשר ותקבלו מענה מקצועי מחוקר פרטי מוסמך ומנוסה.

 

 

 

צור קשר  24/7
לייעוץ חינם התקשרו עכשיו
 050-2345910 

טואול - בניית אתרים באינטרנט