חוקר פרטי | חוקר בגידות - אבי דור חקר האמת

לייעוץ חינם התקשר עכשיו 24/7
050-2345910

  1. דף הבית
  2. /
  3. חקירות פרטיות
  4. /
  5. סימני בגידה

חוקר פרטי לבגידות מסביר איך מזהים את הסימנים

אחד מתחומי המומחיות של משרד החקירות "חקר האמת" הוא חקירת בגידות. כל בן או בת זוג שבוגד משאיר אחריו רמזים אותם תוכלו לקלוט ולהעביר לחוקר הפרטי. אם אתם מזהים התנהגות חשודה של בן/בת הזוג יחד עם עוד כמה מהסימנים הבאים, חוקר פרטי יוכל לאשש או להפריך את החששות עם הוכחות מובהקות (קבילות בבית משפט).

שינויים בהרגלים הקבועים

אם אתם נמצאים בזוגיות ארוכה אתם בוודאי מכירים היטב את ההרגלים של בן או בת הזוג. אם לפתע אתם מזהים שינוי לא מוסבר בהרגלים, שינוי לו מתכחש בן הזוג – נדלקת נורה אדומה. כך למשל, אם בן הזוג לפתע נועל את מכשיר הטלפון הנייד עם סיסמה ומסרב לחשוף אותה, או לוקח עמו את מכשיר הטלפון לכל מקום (גם למקלחת) – יש לכם התנהגות חשודה.

היעדרויות מרובות מהבית

כל חוקר פרטי בגידות יאמר לכם שאחד הסימנים הראשונים לבגידה הוא היעדרויות לא מוסברות. אם לפתע בן הזוג שלכם החל לעבוד עד שעה מאוחרת או בת הזוג מרבה לבלות עם חברות, זה הזמן לבדוק את הדברים. כל שעליכם לעשות הוא להפתיע את בן/בת הזוג ולהגיע אל אותו מקום בו הם טוענים שהם נמצאים. אם גיליתם שהם אינם נמצאים שם, אך תמהרו להטיח בהם האשמות או לחשוף את החשדות שלכם. פנייה אל משרד חקירות פרטיות תחשוף בעבורכם את האמת ותסייע לכם לקבל את ההחלטות הנכונות.

לכל בגידה יש עקבות

גם בן הזוג הדיסקרטי ביותר משאיר אחריו עקבות ורמזים. לעתים תוכלו לחשוף את הסימנים גם ללא חוקר פרטי בגידות מנוסה. שיפור לא מוסבר במצב הרוח, הוצאות כספיות לא ברורות, סימנים של שפתון על הבגדים, נינוח ל בושם, ירידה בחשק המיני, הקפדה על ההופעה החיצונית – כל אלו הם רמזים קטנים אותן משאירים אחריהם בני זוג בוגדים.

איך מגיבים לבגידה?

התגובה הראשונית ברוב המקרים היא תגובה רגשית. כמעט תמיד, התגובה הרגשית אינה משרתת את האינטרסים שלכם ולכן, כדאי לעשות כל מאמץ לרסן אותה. לאחר חשיפת הבגידה כדאי לעצור, להתאפק, לא לומר דבר, לחשוב מה אתם רוצים לעשות, ואלו צעדים ישרתו את האינטרסים שלכם בצורה הטובה ביותר. אם החלטתם לפרק את הזוגיות, פנייה אל חוקר פרטי חיונית לקבלת הוכחות מוצקות למעשה הבגידה. חקר האמת בתחום הבגידות הוא המקצוע שלנו, אם דרושות לכם הוכחות מהירות למעשה בגידה של בן/בת הזוג הגעתם למקום הנכון. 

צור קשר  24/7
לייעוץ חינם התקשרו עכשיו
 050-2345910 

טואול - בניית אתרים באינטרנט