חוקר פרטי | חוקר בגידות - אבי דור חקר האמת

לייעוץ חינם התקשר עכשיו 24/7
050-2345910

בדיקות פוליגרף בחקירות בגידה

מכשיר הפוליגרף ידוע כגלאי שקרים. המכשיר מפורסם כמסוגל לקבוע מתי האדם דובר אמת ומתי הוא דובר שקר. בדיקות פוליגרף הפכו בשנים האחרונות פופולריות במקרים של חשד לבגידה. בני זוג שמואשמים בבגידה מתנדבים בעצמם לעבור בדיקת פוליגרף על מנת להוכיח שלא בגדו. במקרים אחרים, בן הזוג שחושד בבגידה דורש מבן/בת הזוג לעבור בדיקת פוליגרף על מנת להפריך את החשדות או לאשש אותן.

מתי כדאי להשתמש בפוליגרף?

בדיקות פוליגרף מצליחות בחלק מהמקרים לספק את התשובות הדרושות לבני הזוג על מנת להחזיר את האמון שאבד ולחזק את הזוגיות. במקרים אחרים, בדיקות פוליגרף אינן מביאות כל תועלת ואף גורמות לנזקים קשים כאשר הן חושפת שקרים ומעשי בגידה. בדיקת פוליגרף ניתן לבצע ללא צורך בהכנות מוקדמות, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל מכון מתאים, להסביר את מטרת הבדיקה ולקבוע תור.

איך מוכיחים מעשה בגידה?

הדרך היחידה בה תצליחו לדעת באופן וודאי האם בן או בת הזוג בוגדים היא פנייה אל משרד חקירות. שימוש במשרד חקירות חקר האמת עם התמחות בחקירות בגידה מבטיח חשיפה עם הוכחות חותכות. כיום, משרדי החקירות המובילים מבצעים גם חקירות בינלאומיות לחשיפת בגידות בחו"ל.

מקרים של בגידה חד פעמית שלא חזרה על עצמה יהיו קשים להוכחה בעבור משרדי חקירות. אלו הם מקרים בהם בדיקות פוליגרף הן הכלי השימושי ביותר לחשיפת הבגידה. המציאות לימדה אותנו שבן/בת זוג שבגדו פעם אחת ולא נתפסו יחזרו בוודאות על מעשה הבגידה ומהר מאוד יהפכו את הבגידות לדבר שבשגרה. על כן, פנייה אל משרד חקירות חקר האמת נותרה השיטה המובילה לחשיפת בגידות.

עד כמה בדיקות פוליגרף מדויקות?

מחקרים רבים בוצעו על מנת להפוך את הפוליגרף לכלי מבוסס ומדויק. תוצאות המחקרים טוענות לאחוזי דיוק של 87% עד 95%. אך בכל זאת, קיימים מקרים בהם הפוליגרף לא הצליח לחשוף שקרים או להוכיח את האמת. למרות זאת, תוכלו לגלות לא מעט על הכוונות של בן/בת הזוג בהתאם לנכונות שלהם לעבור את הבדיקה. נציין כי בדיקת פוליגרף לא תוכל להתקבל כראייה בבית המשפט בדין פלילי, אך היא כן מתקבלת כראייה קבילה (בהסכמה של שני הצדדים) בבתי הדין הרבניים והאזרחיים.

צור קשר  24/7
לייעוץ חינם התקשרו עכשיו
 050-2345910 

טואול - בניית אתרים באינטרנט